Gioia Batink – Bombrini is sinds 2023 werkzaam als projectmanager bij ACT in Actie – Cursus & Opleiding. Ze houdt zich in deze rol bezig met diverse projecten, zowel voor ACT in Actie, de online leeromgeving (ACT in Actie – Academy), als het specialistische eHealth platform ACT for You.

Naast projectmanagement voor ACT in Actie, heeft Gioia onlangs haar opleiding tot Toegepast Psycholoog afgerond. Haar achtergrond ligt als praktijkondersteuner in de huisartsenzorg. Daar groeide haar interesse voor de functie POH-GGZ. Ze heeft stage bij een grote huisartsenpraktijk in Maastricht waar ze met veel plezier kennis heeft mogen maken met de functie van POH-GGZ. Daarbij heeft ze ook kennis opgedaan van ACT en ervaring opgedaan in de behandelpraktijk. En deze kennis komt weer goed van pas in haar rol als projectmanager binnen ACT in Actie.

Gioia is moeder van drie kinderen. Naast de zorg voor haar gezin houdt ze zich in haar vrije tijd graag bezig met sporten, lezen en uiterlijke verzorging.

Specialisaties:
– Projectmanagement
– Toegepaste Psychologie
– POH–GGZ